O nas

Wspieranie projektów inwestycji budowlanych

INVESTCOVER to rodzinna firma zrodzona z pasji do wspierania projektów związanych z różnego rodzaju inwestycjami budowlanymi. Ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w branży, kilkaset zrealizowanych pomyślnie inwestycji, o łącznej powierzchni blisko pół miliona metrów kwadratowych, a także wysokie poczucie odpowiedzialności za pomyślną realizację każdego projektu to tylko niektóre z naszych cech.

Każdy projekt traktowany jest przez nas indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Dlatego służymy naszym klientom fachowym doradztwem technicznym i projektowym, na każdym etapie realizacji inwestycji. Dzięki zdobytej przez lata wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie przewidywać i ograniczać wiele czynników ryzyka, które mogą zagrażać powodzeniu inwestycji. Tym samym zwiększając szansę na jej zakończenie w planowanym terminie i w ramach wyznaczonego budżetu. Dbamy o prawidłową komunikację pomiędzy wszystkimi podmiotami odpowiedzialnymi za realizację danego projektu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów zawsze staramy się rekomendować takie rozwiązania, które przekładają się na długofalowe bezpieczeństwo, wygodę użytkowania danego obiektu oraz optymalizację kosztów eksploatacyjnych.

Wspierania projektów inwestycji budowlanych

Zespół INVESTCOVER to grono wybitnych ekspertów, którzy posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną, kompetencje, umiejętności i praktyczne doświadczenie w nadzorowaniu inwestycji budowlanych różnego typu i różnej skali.

Posiadamy własny zespół Inspektorów Nadzoru z branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej oraz bhp. Ponadto dysponujemy szerokim zapleczem zewnętrznych ekspertów i specjalistów z różnych dziedzin, ze wsparcia których korzystamy zależnie od potrzeb i charakteru danej inwestycji. Współpracujemy również ze specjalistycznymi Instytutami oraz placówkami naukowo – badawczymi.

Kadra Zarządzająca

Paweł Gossa
Paweł Gossa
Prezes Zarządu

Ponad 25 letni staż pracy na stanowiskach związanych ze wsparciem, nadzorem i koordynacją procesów inwestycyjnych w branży budowlanej. Na koncie kilkadziesiąt pomyślnie zrealizowanych projektów w Polsce i zagranicą. Szacunkowa wartość nadzorowanych inwestycji przekracza 250 mln Euro. Szeroka interdyscyplinarna wiedza techniczna.

Eliza Gossa
Eliza Gossa
Wiceprezes. Dział HR i Marketingu

20 letni staż pracy na stanowiskach związanych z zarządzaniem zespołami ludzkimi oraz koordynacją projektów z branży IT i Telekomunikacyjnej. Certyfikat Kierownika Projektu wg brytyjskiej metodologii Prince 2.

Robert Małetka
Robert Małetka
Dyrektor departamentu nadzoru technicznego

Inżynier budownictwa z ponad 20 letnim stażem zawodowym. Doświadczony kierownik projektu, koordynator budowy oraz inspektor nadzoru. Odpowiedzialny między innymi za przebudowę i modernizację sieci placówek dla Banku Millennium oraz PKO BP w całej Polsce. Koordynator budowy Ambasady Australii.

0 lat
doświadczenia w branży budowlanej
0 tys.m2
powierzchni ukończonych projektów
0 maili
Średnia ilość wiadomości na jednym projekcie

INVESTCOVER TO FIRMA ZRODZONA Z PASJI

Biznes to nie tylko ambitne cele i codzienne obowiązki. To przede wszystkim ludzie, którzy nas otaczają. Razem tworzymy i budujemy lepszą rzeczywistość dla naszych Klientów co przynosi wiele satysfakcji. Nie byłoby to możliwe bez odpowiednio dobranego zespołu, który posiada odpowiednie kompetencje. Ale także kieruje się w swoim działaniu spójnymi wartościami takim jak rzetelność, uczciwość czy wzajemny szacunek. Każdego dnia z oddaniem i pasją podejmujemy nowe wyzwania i wspólnie realizujemy wyznaczone cele. Dzielimy się doświadczeniami i nieustannie podążamy za rozwojem nowoczesnych technologii i rozwiązań zapewniając profesjonalne wsparcie naszym klientom w najszerszym możliwym zakresie.

Łączy nas 
pasja 
i profesjonalizm
Wspierania projektów inwestycji budowlanych

Zapraszamy do zapoznania się z wachlarzem naszych usług klikająć w przycisk