HUTA SZKŁA WYSZKÓW

Być częścią tak niezwykłego i prestiżowego przedsięwzięcia jak budowa Huty Szkła w Wyszkowie to ogromny powód do dumy. Nasze zaangażowanie w ten projekt rozpoczęło się na długo zanim została wbita pierwsza łopata. Wspólnie z Inwestorem organizowaliśmy i uczestniczyliśmy w procesie na wybór Generalnego Wykonawcy realizowanym w formule Design&Build.  

Już na tym etapie mieliśmy przyjemność poznać wspaniałych ludzi tworzących to miejsce. Ich gorące jak kropla szkła serca i niezwykłe zaangażowanie w projekt sprawiło, że po wielu latach oczekiwań w sercu Polski powstał bardzo nowoczesny zakład, w którym kontynuowana jest hutnicza tradycja, z jaką od ponad stu lat związany jest Wyszków. Kto uczestniczył w projekcie ten wie ile trudu i wysiłku wymagała ta inwestycja. Dlatego z tego miejsca pragnę raz jeszcze podziękować wszystkim pracownikom Ardagh Group Polska za owocną współpracę i pogratulować Waszej wytrwałości i konsekwentnego dążenia do celu. Bez Was nie byłoby tego miejsca!

Czujemy się dumni i zaszczyceni, że obdarzyliście nas zaufaniem i że mogliśmy uczestniczyć w budowie Waszego nowego zakładu, dzieląc się naszą wiedzą techniczną, doświadczaniem i kompetencjami w zakresie inżynierii budownictwa.