WIECHA NA BUDOWIE W RADOMIU

Wiecha zawisła w Radomiu na inwestycji „Mieszkanie Plus” nadzorowanej przez INVESTCOVER dla PFR Nieruchomości. To kolejny kamień milowy tej ważnej dla miasta Radomia i jej mieszkańców inwestycji – wiecha zawisła na dachu nowo wybudowanego jednego z dwóch bloków mieszkalnych. Jesteśmy dumni, że jako Inwestor Zastępczy nasza firma może wspierać ten projekt.

Inwestycję odwiedził osobiście Prezes PFR Nieruchomości Wojciech Caruk, który podziękował całemu zespołowi za zaangażowanie i docenił dobrą współpracę Inwestora Zastępczego i Generalnego Wykonawcy.  

W uroczystości brali również udział przedstawiciele władz miasta, w tym sam Prezydent RadomiaRadosław Witkowski. Podkreślając znaczenie tego projektu dla rozwoju całego regionu Prezydent informował o planowanych kryteriach przyznania nowych mieszkań w nowopowstających  blokach.

W niespełna rok dwa budynki osiągnęły swoją konstrukcyjną wysokość. Znajdą się tam 124 mieszkania. Zdecydowana większość to mieszkania dwu i trzy pokojowe, będzie również kilka cztero-pokojowych. 

O aktualnym zaawansowaniu postępu prac na poziomie 40% i planowanym zakończeniu budowy na koniec 2021 opowiadał Prezes PFR Nieruchomości – Wojciech Caruk. Mocno podkreślał, że nasza znakomita praca na tym projekcie przyczyniła się do takiego zaawansowania robót na tym etapie. 

Mimo wszystkich wyzwań, które narzucają warunki techniczne na projekcie, a także sytuacji związanej z istniejącą pandemią z radością możemy potwierdzić właściwy przebieg prac na budowie „Mieszkanie Plus” w Radomiu. Z niecierpliwością oczekujemy przyszłego roku, kiedy znów będziemy mogli się tu razem spotkać i podzielić się z Państwem oraz przyszłymi mieszkańcami zakończeniem kolejnych etapów tego projektu – powiedział Paweł Gossa, prezes INVESTCOVER.