HOTEL PURO

Nadzór technicznych budowy budynku hotelowego.

Nadzór inspektorski we wszystkich branżach konstrukcyjno-budowlanej, elektrycznej i sanitarnej. 

Charakterystyka obiektu: Obiekt 4* składający się ze 150 pokoi wraz z częścią restauracyjną, konferencyjną, siłownią i SPA. 8 kondygnacji w tym trzy podziemne. Dostęp do części garażowej za pomocą windy samochodowej.

POWIERZCHNIA: 8,500 m2

LOKALIZACJA: Warszawa

ZAKRES USŁUG:

  • Nadzór techniczny procesu zmian projektowych na etapie realizacji
  • Doradztwo techniczne z zakresu zmian wpływających na budżet inwestycji
  • Współpraca bieżąca z wykonawcami i inwestorem
  • Nadzór inspektorski wszystkich prac związanych z realizacją inwestycji
  • Organizacja procesów odbiorowych

Dodatkowe informacje o projekcie:

  • Wyburzanie obiektów istniejących wraz z wzmocnieniem sąsiadującej kamienicy będącej pod ochroną konserwatora zabytków.
  • Budowa w ostrych granicach, przekładki istniejących instalacji, ograniczony plac budowy i utrudnienia wynikające z lokalizacji w  ścisłym centrum Warszawy.

Zobacz jak zmieniamy rzeczywistość

DSC_1090 Hotel Puro Warszawa

W miejscu starego budynku, który został wyburzony powstał nowoczesny i funkcjonalny hotel należący do sieci PURO. Lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy, a jednak nieco na uboczu sprawia, że jest to miejsce doskonałe dla tych którym zależy na dobrej komunikacji, a jednocześnie wyciszeniu po intensywnym dniu. Architektura budynku, zastosowane najwyższej jakości materiały wykończeniowe, czy sam design z pewnością zostaną docenione przez gości hotelowych, którym życzymy udanego pobytu w tym wyjątkowym miejscu.

Budowa obiektu hotelowego w ścisłym centrum Warszawy przy licznych ograniczeniach wynikających z samej lokalizacji oraz wielkości placu budowy wymaga sprawnej współpracy całego zespołu zaangażowanego w projekt. Odpowiednie zarządzanie oraz kontrola procesu inwestycyjnego warunkują zakończenie inwestycji w wyznaczonych ramach czasowych oraz finansowych. Nadzór techniczny wymaga sprawnej współpracy całego zespołu ekspertów w różnych branżach, aby zapewnić najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz sprawne funkcjonowanie obiektu po oddaniu budynku do użytkowania.