Referencje

Przez cały okres współpracy z firmą INVESTCOVER byliśmy na bieżąco informowani o przebiegu inwestycji, pojawiających się wyzwaniach i statusie budżetu. Dzięki sprawnym działaniom całego zespołu INVESTCOVER udało się bezpiecznie pokonać pojawiające się trudności i w efekcie uzyskać pozytywny i oczekiwany efekt końcowy projektu.

Croda Polska

W trakcie prowadzonych prac projektowych Pan Paweł Gossa wraz z desygnowanym zespołem inspektorów na bieżąco kontrolowali zakładane rozwiązania techniczne zarówno pod względem jakościowym, funkcjonalnym jak i cenowym. Na szczególną uwagę zwraca fakt, że w trakcie procesu projektowego i uzgodnień finansowych z developerem zaangażowanie INVESTCOVER pozwoliło na wygenerowanie znacznych oszczędności na projekcie, jakich pierwotnie nie zakładano.

Grand Parade

Firma INVESTCOVER wniosła do projektu szereg uwag merytorycznych, które zostały zaimplementowane i pozwoliły na zoptymalizowanie kosztów realizacji nie tracąc na oczekiwanym wystroju wnętrz oraz jakości przyjętych rozwiązań. Inwestycja została zrealizowana w oczekiwanej jakości i terminie. Koordynacja i nadzór prac realizowany w trakcie całego procesu przez firmę INVESTCOVER przebiegał bezproblemowo, a jako inwestor mieliśmy pełny obraz sytuacji dzięki bieżącemu raportowaniu i przejrzystości współpracy.

Keller Polska

Zespół Investcover wykazał się dużym zaangażowaniem, profesjonalizmem oraz ponadprzeciętną wiedzą techniczną dzięki czemu udało się przezwyciężyć liczne przeciwności, które pojawiły się w trakcie realizacji tego skomplikowanego i pełnego wyzwań projektu jakim była budowa Hotelu PURO w ścisłym centrum Warszawy. Z przyjemnością rekomendujemy firmę INVESTCOVER jako rzetelnego partnera do kierowania i nadzoru inwestycji budowlanych.

Genfer Hotel

Doświadczony zespół inżynierów INVESTCOVER zadbał o cały proces od początku, aż do końca. Kontrola jakości prac, kontrola kosztów, harmonogram, odbiory robót, rozliczenie projektu – to tylko niektóre aspekty, w których uzyskaliśmy profesjonalne wsparcie i zostaliśmy prawdziwie odciążeni.

Trojmiasto.pl

siedziba

© Investcover 2019. Design by Pietrek