Header Image
Home / Zespół INVESTCOVER

Zespół INVESTCOVER

Naszą siłą są ludzie, których cechuje profesjonalizm, doświadczenie, zaangażowanie i duch efektywnej współpracy.

Zespół INVESTCOVER to grupa profesjonalistów, którzy posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną, kompetencje, umiejętności i praktyczne doświadczenie w nadzorowaniu inwestycji budowlanych różnego typu i różnej skali.  Każdego dnia z oddaniem i pasją podejmujemy nowe wyzwania i wspólnie realizujemy wyznaczone cele. Dzielimy się doświadczeniami i nieustannie podążamy za rozwojem nowoczesnych technologii i rozwiązań zapewniając profesjonalne wsparcie naszym klientom w najszerszym możliwym zakresie.

Paweł Gossa
Prezes Investcover
Ponad 20 letni staż pracy na stanowiskach związanych ze wsparciem, nadzorem i koordynacją procesów inwestycyjnych w branży budowlanej.  Na koncie kilkadziesiąt pomyślnie zrealizowanych projektów w Polsce i zagranicą. Szacunkowa wartość nadzorowanych inwestycji przekracza 200 mln Euro. Szeroka interdyscyplinarna wiedza techniczna.
Robert Małetka
Dyrektor Zarządzający
Inżynier budownictwa z ponad 20 letnim stażem zawodowym. Doświadczony kierownik projektu,  koordynator budowy oraz inspektor nadzoru.  Odpowiedzialny między innymi za przebudowę i modernizację sieci placówek dla Banku Millennium oraz PKO BP w całej Polsce. Koordynator budowy Ambasady Australii.
Eliza Gossa
Administracja i Marketing
20 letni staż pracy na stanowiskach związanych z zarządzaniem zespołami ludzkimi oraz koordynacją projektów z branży IT i Telekomunikacyjnej. Certyfikat Kierownika Projektu wg brytyjskiej metodologii Prince 2.


Paweł Błaszczyk
Project Manager
Dynamiczny, rzetelny, nakierowany na działanie inżynier budownictwa z uprawnieniami budowlanymi (specjalność konstrukcyjno-budowlana). Absolwent SGH na kierunku Project Management. Posiada duże doświadczenie zdobyte na takich projektach jak Generation Park w Warszawie na którym m.in. przeprowadził certyfikację LEED na poziomie Platinium. Pasjonat zrównoważonego budownictwa i nowoczesnych technologii stosowanych w budownictwie.
Adam Turek
Project Manager
Inżynier budownictwa z uprawnieniami budowlanymi (specjalność konstrukcyjno-budowlana). Od początku kariery zawodowej związany z budownictwem. Wyróżnia go spokój i opanowanie – nawet w sytuacjach stresujących czy pod presją czasu potrafi zachować jasny umysł oraz podejmować szybkie decyzje. Posiada szeroką wiedzę z zakresu materiałoznawstwa, a także zdolności negocjacyjne i analitycznego myślenia.
Agnieszka Miller
Asystent Projektu
Dynamiczna, rzeczowa i bardzo dobrze zorganizowana. Odpowiada za wsparcie projektowe oraz administracyjne, a także nadzór nad przepływem i archiwizacją dokumentacji projektowej. Aktywnie uczestniczy w realizowanych inwestycjach wspierając Project Managerów w ich działaniach.

WOLNY WAKAT
Project Manager
UWAGA – rekrutacja w toku. Więcej informacji w zakładce praca. Prześlij nam swoje CV na adres investcover@investcover.pl Być może to miejsce czeka właśnie na Ciebie 🙂
Józef Gossa
Inżynier budowy
Doświadczony Inżynier budownictwa z ponad 40 letnim stażem zawodowym. Posiada bardzo szeroką wiedzę techniczną i merytoryczną w zakresie prowadzenia inwestycji budowlanych. Jest niezwykle dokładny i wymagający, rzeczowy oraz zdecydowany w swoim działaniu.
Mateusz Nowak
Asystent biura
Pracowity, odpowiedzialny i zawsze gotowy służyć pomocą innym. Realizuje zadania wspierające bieżące funkcjonowanie biura. Aktywnie uczestniczy w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy włączając się w działalność marketingową firmy. Z dużym zaangażowaniem wypełnia swoje obowiązki, z których czerpie mnóstwo satysfakcji.   

Inspektorzy nadzoru
Branża budowlana, elektryczna, sanitarna, drogowa i BHP
Dbając o najwyższy poziom jakości usług oraz maksymalne wsparcie podczas realizacji inwestycji posiadamy własny zespół Inspektorów Nadzoru z każdej branży. W zależności od potrzeb współpracujemy także ze specjalistycznymi firmami, instytutami oraz placówkami naukowo – badawczymi.
Top