Naszą siłą są ludzie, których cechuje profesjonalizm, doświadczenie, zaangażowanie i duch efektywnej współpracy.

INVESTCOVER to miejsce dla wyjątkowych i kreatywnych ludzi, którzy nie boją się ambitnych wyzwań. Jeśli lubisz pracę w przyjacielskiej atmosferze, zależy Ci na rozwoju i chcesz budować wspólnie z nami wyjątkową markę opartą na profesjonalizmie, wzajemnym szacunku i zaufaniu

czekamy na Twoje CV
investcover@investcover.pl

PROJECT MANAGER

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe zarządzanie projektami w zakresie adaptacji wnętrz i przebudowy obiektów typu biura, restauracje, hotele, magazyny na terenie całej Polski
  • Koordynacja i nadzór całego procesu inwestycyjnego na każdym z jego etapów
  • Tworzenie i kontrola harmonogramów i budżetów inwestycji,
  • Organizacja spotkań koordynacyjnych z uczestnikami procesu inwestycyjnego
  • Nadzór nad terminowością i jakością prac budowlanych.
  • Analiza i wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów dotyczących realizacji projektu (technologicznych, jakościowych, projektowych)
  • Bieżąca kontrola i raportowanie terminów, kosztów i przebiegu realizacji prac do inwestora
  • Przygotowanie procedur odbiorowych oraz udział finalnych odbiorach
  • Koordynacja prac związanych z usuwaniem wad i usterek stwierdzonych w trakcie odbioru
  • Reprezentowanie firmy w relacjach z Inwestorem, urzędami, instytucjami

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie inżynieryjne lub w trakcie studiów
  • Studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami lub znajomość metodyk z zarządzania projektami będą dodatkowym atutem
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane
  • Wysokie zdolności interpersonalne oraz organizacyjne
  • Zainteresowanie branżą budowlaną
  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego i procedur administracyjnych
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office (mile widziany MS Project)
  • Prawo jazdy kat B
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość języka angielskiego min na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość pogłębienia wiedzy i zdobycia praktycznych umiejętności z zakresu zarządzania projektami budowlanymi
  • Możliwość udziału w szkoleniach
  • Współpracę w międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:  investcover@investcover.pl

INŻYNIER BUDOWY

  • Sprawdzenie poprawności, jakości i terminowości wykonywanych prac budowlanych
  • Kontakt z biurem projektowym oraz przedstawicielami wykonawców
  • Organizowanie narad koordynacyjnych i prowadzenie notatek ze spotkań
  • Analiza i organizacja dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych materiałów budowlanych
  • Tworzenie i aktualizacja harmonogramów rzeczowo-finansowych realizacji robót oraz bieżąca kontrola zaawansowania inwestycji
  • Udział w organizowaniu i nadzorowaniu prac wykonawców
  • Kontrola przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na terenie inwestycji
  • Nadzór nad podwykonawcami i dostawcami materiałów
  • Kontrola zamówień i zleceń oraz ich bieżące rozliczanie

  • Wykształcenie wyższe techniczne, inżynierskie
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Praktyczna znajomość MS Office
  • Sumienność, odpowiedzialność, terminowość
  • Umiejętności organizacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • Znajomość środowiska programu AutoCAD
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących projektach budowlanych w międzynarodowym środowisku
  • Zdobycie praktyki zawodowej niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych pod okiem wykwalifikowanej kadry
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Wynagrodzenie stałe plus premie wynikowe

Gwarantujemy pełne wsparcie merytoryczne doświadczonej kadry, pakiet szkoleń oraz wyjątkowo przyjazną atmosferę pracy. Możliwość pogłębienia wiedzy i zdobycia praktycznych umiejętności z zakresu zarządzania projektami budowlanymi, współpracę w międzynarodowym środowisku.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych pracy przez Investcover Eliza i Paweł Gossa s.c. z siedzibą w Kiełpinie, ul. Rolnicza 185e zawartych w niniejszej ofercie pracy na potrzeby bieżącej rekrutacji, a także na potrzeby innych rekrutacji prowadzonych w przyszłości przez firmę Investcover s.c. na takie samo lub zbliżone stanowisko pracy. Zostałam/em poinformowana/y że Administratorem danych jest Investcover Eliza i Paweł Gossa s.c. z siedzibą w Kiełpinie przy ul. Rolniczej 185e, a zasady Polityki prywatności i ochrony danych osobowych są dostępne na stronie internetowej firmy pod adresem: https://investcover.pl/polityka-prywatnosci/

Informujemy, że Administratorem danych jest Investcover Eliza i Paweł Gossa s.c. z siedzibą w Kiełpinie przy ul. Rolniczej 185e, a zasady Polityki prywatności i ochrony danych osobowych są dostępne na naszej stronie internetowej pod adresem: https://investcover.pl/polityka-prywatnosci/

Dane zbierane są dla potrzeby rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.